Slovak  English  German  Hungarian

Zavolajte nám:

+421 904 066 066

Napíšte nám:

info@elcop.eu

O nás

UŽ OD ROKU 1994

Ako certifikovaní odborníci od roku 1994 využívame skúsenosti, odborné znalosti, osvedčené metódy a vysokokvalitný materiál na to, aby sme všetky naše služby vykonávali profesionálne, včas a s úsporou vašich nákladov. Ponúkame vám komplexné riešenia pre sanáciu muriva, prenájmu techniky ako aj profesionálny servis a poradenstvo v oblasti vlhkých stien.

V súčasnosti je vlhké či vlhnúce murivo veľmi častý problém viacerých objektov. Na začiatku malé praskliny, dutinky, či zmena štruktúry sa postupom času môže rozšíriť a narušiť tak celkovú konštrukciu objektu. Okrem výskytu plesní a zníženej pevnosti so sebou prináša vlhkosť muriva aj zníženie tepelno- izolačných vlastností, nezvratné chemické zmeny v murive i zdravotné problémy.

TECHNICKÉ VYBAVENIE 

Tlaková pumpa – zabezpečí tlakovú aplikáciu izolačnej hmoty do stavebného materiálu, vyvíjaný tlak 2-3 bar.

Ventily so spätnou klapkou (pakre) – tvorený špeciálnym dvojzložkovým plastom s priemerom 18mm, spätná klapka zabraňuje vytlačeniu izolačnej pumpy a pre aplikáciu pod tlakom.

Vŕtacie kladivá od značky Hilti – pre vyhotovenie injektážnych vrtov, použíté vrtáky SD max 18mm.

Priemyselný vysávač od značky Wurth – používame  sa na vyčistenie každého injektážneho otvoru od prachu a iných nečistôt.

Profesionálne odvlhčovače a vysúšače – ponúkame prenájom profesionálnej výkonnej techniky na odvlhčenie muriva, ktorá aktívne podporuje vysušenie stavby a urýchľuje tak celý proces vysušenia. V prípade záujmu o prenájom navštívte na našom webe sekciu prenájom techniky.

VIDEO